Послуги

Наша лікарня може надавати наступні типи процедур, що проводяться на сертифікованому обладнанні відомих марок. Весь медичний персонал має відповідну кваліфікацію і навчений навичкам необхідними для проведення сеансів. Ми маємо договір з Національною службою охорони здоров'я України по пакету амбулаторного гемодіалізу і надаємо ряд послуг на безоплатній основі.

Плазмаферез

Виконується на сертифікованому апараті, що дозволяє проводити як плазмообмін так і гемосорбцію. Використовується при ряді станів, зокрема аутоімунних захворюваннях, отруєннях, хворобах, що вражають шкіру.Більше Інформації + »

Гемодіаліз

Система очищення води і 13 машин для проведення сеансів гемодіалізу, гемодіафільтрації, гемофільтрації, ізольованої ультрафільтрації. Процедури безкоштовні при наявності електронного направлення від нефролога.Більше Інформації + »

Лабораторні дослідження

Наша лабораторія проводить аналізи за кількома розділами клінічної лабораторної діагностики, а саме: клінічні аналізи сечі, біохімічний аналіз, гематологічні дослідження. Якість результатів забезпечується внутрішньолабораторною системою контролю.Більше Інформації + »

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Звертайся до нас